0282 681 84 94
info@ozenmakine.com.tr

Servis

ser1Özen Makine teknik ekibiyle müşteri portföyüne kısa sürede ulaşma hedefi ilkesinden ayrılmadığı gibi günden güne portföy genişlemesinin ana sebeplerinden biriside ürün kullanıcılarına hızlı cevap vermesi olmuştur. Elbette ki profesyonel makine teknolojileri üretimi yapan firmaların büyümesinde başlıca rol oynayan kapsam servis olmuştur. Özen Makine ise bunu en iyi şekilde yerine getirmeyi her zaman başarmıştır.

Servis hizmetinde öncelikli olarak gerçekleşen arızanın tespiti konusunda ilk ulaşım, doğru tespit,doğru departman sağlandıktan sonra arıza yaşanan bölümün sebep ve nedenleri belirlenip çok kısa süre içersinde hareket mekanizmasını gerçekleştirir. Buda gerçekleşen arızanın yerinde doğru müdahale edilebilmesi ve zaman kaybını ortadan kaldırmasını öncelikli olarak uygulama esası olarak belirlemiştir. Öncelikli olarak Teknik Servis ekibinin arıza alanı ile ilgili olan bölüm departmanında doğru hedef kişiyi belirlemesi konusunda yardımcı olmaktır..Zaman kaybını ortadan kaldırmanın en doğru hareketin olduğunu saptamıştır.

Makine montaj süresi esnasında öncelikli olarak kullanıcı firmanın doğru kişileri belirleyip direkt teknik servis ekibi ile birlikte makine üretime geçen süreye kadar verilmiş olan sıralı eğitimleri uygulamaktadır.Bununla sınırlı kalmayıp uygulamalı ve CD kayıtlı eğitim ile destek vermektedir. Buda kullanıcının almış olduğu eğitimde unutulmuş olan bölümleri hatırlaması konusunda destek ve yardımcı olur.

Özen Makine yedek parça temini konusunda sektöründe yıllardır hiçbirşeyden ödün vermeden kısa sürede parça ulaştırma konusunda kendi ülke pazarında tanınan ve bilinir durumda olmuştur.Buda kullanıcının zaman kaybını ortadan kaldırmak başlıca hedef olarak görülmüştür.