Clt Hattı Çözümleri
CLT Hattı Çözümleri
CLT Hattı ÇözümleriÇapraz lamine ahşap ya da CLT ahşap parçalarının tutkalla birleştirilmesiyle oluşan bir kompozit ahşap türüdür. Xlam ya da masif kereste olarak da adlandırılabilir. Genellikle en az üç, beş ya da yedi kat ahşap plaka doğru açılarda üst üste getirilerek yapıştırılması ile oluşur ve inşaatlarda kullanılmak üzere çeşitli yüklere daha dayanıklı yapısal parçalar olarak kullanılır. Bu açıdan kontrplağa benzese de kullanılan plakalar daha kalındır. Yapılarda tek başına ya da diğer ahşap türleri ile birlikte hibrit şekilde kullanılabilir. Çift yönlü yükleri taşıyabildiği için özellikle binaların zemin, duvar ve çatılarında kullanılır.

Çapraz lamine ahşap teknolojisi, yüksek katlı ahşap binaların yapımında tercih edilir. 2019'da dünyanın en uzun ahşap binası olan Mjøstårnet binasında bu ahşap teknolojisi kullanılmıştır. Norveç'te inşa edilen bina 85 metreden fazla yüksekliğe sahiptir.
Profesyonel Sistem Çözümleri
Profesyonel Sistem Çözümleri Güçlü Performans, Yüksek Teknoloji Profesyonel Sistem Çözümleri Üstün kalite standartlarına sahip teknoloji grubumuz , Dünyadaki bayii ağımızın ve Pazarlama ekibimizin yine müşteri odaklı hizmet konusunda çözüm oluşturmasına yardımcı olmak açısından yüksek teknolojik özellikler ile ÖZEN markasına ulaşmasını sağlamaktadır.
Güçlü Performans ile Yüksek Teknolojili Çözümler
Yıllık Tecrübe 50 Yıllık Tecrübe
3 Kıtada  56 Ülkeye İhracat 56 3 Kıtada 56 Ülkeye İhracat
Yenilikçi Kaliteli ürün 24 Yenilikçi Kaliteli ürün
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Güçlü Performans ile
Yüksek Teknolojili Çözümler

Günden güne teknoloji takibini yakından sağlayarak ve Avrupa üretim standartları uygunluğunu yakalayarak ihtiyaçlara fazlasıyla cevap vermeye devam etmektedir.

Bu anlamda teknoloji üretimine ara vermeden, her dönem yeni bir ürün ve kaliteyi sunmaya devam ederek son 40 yıldır ar-ge araştırmalarına almış olduğu tüm Ahşap İşleme teknolojilerini hızla dünya pazarında aktif duruma geçirmiştir. Pazar ihtiyacına yönelik teknoloji geliştirilmesi ve ihtiyaçların daha iyisini üretme gayretinde bulunarak müşteri odaklı çalışılması başarılan hedeflerdendir.