Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda ÖZEN MAKİNA AĞAÇ İŞLEME MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1974 yılında Vehbi Özen ve Orhan Özen tarafından kurulan Özen Makina, 50 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra, ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır. Günden güne teknoloji takibini yakından sağlayarak ve Avrupa üretim standartları uygunluğunu yakalayarak ihtiyaçlara fazlasıyla cevap vermeye devam etmektedir. Bu anlamda teknoloji üretimine ara vermeden, her dönem yeni bir ürün ve kaliteyi sunmaya devam ederek son 40 yıldır ar-ge araştırmalarına almış olduğu tüm Ahşap İşleme teknolojilerini hızla dünya pazarında aktif duruma geçirmiştir. Pazar ihtiyacına yönelik teknoloji geliştirilmesi ve ihtiyaçların daha iyisini üretme gayretinde bulunarak müşteri odaklı çalışılması başarılan hedeflerdendir.
Tanıtım VideosuÖzen Makina Ahşap İşleme Teknolojileri
Neden Özen?Güçlü Performansı ile Profesyonel Çözüm Ortağınız

1974 yılında Vehbi Özen ve Orhan Özen tarafından kurulan Özen Makina, 50 yıllık geçmişiyle Türkiyenin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra, ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır.

Güçlü Performans Güçlü Performans Servis ve pazarlama ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl verebiliriz gayreti içerisinde olduğumuz sürece istediğimiz hedeflere çok kısa sürede ulaşabileceğimize inanıyoruz. Profesyonel Sistem Çözümleri Profesyonel Sistem Çözümleri Yedek parça temini konusunda sektöründe yıllardır hiçbirşeyden ödün vermeden kısa sürede parça ulaştırma konusunda kendi ülke pazarında tanınan ve bilinir durumda olmuştur. Yüksek Teknoloji Yüksek Teknoloji Üstün kalite standartlarına sahip teknoloji grubumuz , Dünyadaki bayii ağımızın ve Pazarlama ekibimizin yine müşteri odaklı hizmet konusunda çözüm oluşturmasına yardımcı olmak açısından yüksek teknolojik özellikler ile ÖZEN markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Servis Hizmetleri Servis Hizmetleri İyi eğitimli uzmanlarımız, makinelerinize uzaktan bağlanarak günün 24 saati size hizmet vermeye hazırdır. Profesyonel yardım almak için artık günlerce beklemenize gerek yok.
Profesyonel Sistem Çözümleri
Profesyonel Sistem Çözümleri Güçlü Performans, Yüksek Teknoloji Profesyonel Sistem Çözümleri Üstün kalite standartlarına sahip teknoloji grubumuz , Dünyadaki bayii ağımızın ve Pazarlama ekibimizin yine müşteri odaklı hizmet konusunda çözüm oluşturmasına yardımcı olmak açısından yüksek teknolojik özellikler ile ÖZEN markasına ulaşmasını sağlamaktadır.
Güçlü Performans ile Yüksek Teknolojili Çözümler
Yıllık Tecrübe 50 Yıllık Tecrübe
3 Kıtada  56 Ülkeye İhracat 56 3 Kıtada 56 Ülkeye İhracat
Yenilikçi Kaliteli ürün 24 Yenilikçi Kaliteli ürün
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Güçlü Performans ile
Yüksek Teknolojili Çözümler

Günden güne teknoloji takibini yakından sağlayarak ve Avrupa üretim standartları uygunluğunu yakalayarak ihtiyaçlara fazlasıyla cevap vermeye devam etmektedir.

Bu anlamda teknoloji üretimine ara vermeden, her dönem yeni bir ürün ve kaliteyi sunmaya devam ederek son 40 yıldır ar-ge araştırmalarına almış olduğu tüm Ahşap İşleme teknolojilerini hızla dünya pazarında aktif duruma geçirmiştir. Pazar ihtiyacına yönelik teknoloji geliştirilmesi ve ihtiyaçların daha iyisini üretme gayretinde bulunarak müşteri odaklı çalışılması başarılan hedeflerdendir.